Demo Darmowa wersja próbna Poproś o wycenę Kontakt

Gminy i powiaty

Ochrona danych osobowych mieszkańców w połączeniu z oferowanymi usługami i elastycznością staje się coraz większym wyzwaniem. Dodatkowo nowe przepisy i regulacje, taki jak GDPR i BID (Holandia), wymagają zwiększenia nakładu pracy ze strony gmin i powiatów, w celu podniesienia poziomu bezpieczeństwa IT na wyższy poziom

Holm Security – doświadczenie w sektorze publicznym

Dzięki Holm Security VMP otrzymasz narzędzia, które pozwolą Ci utrzymać kontrolę nad aspektem bezpieczeństwa Twojej infrastruktury IT. Nasza platforma pomoże Ci zidentyfikować podatności w komponentach Twoich sieci komputerowych a także aplikacji dostępnych publicznie. Dodatkowo, otrzymasz możliwość zweryfikowania podatności Twoich pracowników na ataki z zewnątrz, z wykorzystaniem modułu do przeprowadzania kampanii phishingowych. Dzięki platformie Holm Security zapewnisz zgodność z wymaganiami stawianymi przez rząd, a także podniesiesz bezpieczeństwo Twojej infrastruktury IT.

Posiadamy ogromne doświadczenie zdobyte podczas wieloletniej współpracy z gminami i powiatami, oraz sektorem publicznym. Zdobyte doświadczenie przekłada się na sposób, w jaki budujemy nasze rozwiązanie Holm Security VMP. Spędziliśmy dużo czasu optymalizując naszą platformę pod kątem zapewnienia integracji z gminami i powiatami, oraz pozostałymi instytucjami państwowymi. Celem jest stały monitoring infrastruktury IT, a także zapewnienie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa tego typu organizacjom oraz mieszkańcom.

Odpowiedni poziom bezpieczeństwa

Czy Twoja infrastruktura IT jest odpowiednio zabezpieczona? Co z bezpieczeństwem infrastruktury sieciowej w Twojej instytucji rządowej, a także używanymi aplikacjami? Holm Security zapewnia możliwość automatyzacji procesów bezpieczeństwa poprzez usystematyzowanie procesów. Ataki wykonywane przez hakerów są coraz lepiej przemyślane, wykorzystując m.in. nowe podatności, które pojawiają się każdego dnia. Oznacza to, że sieć komputerowa, która mogła być uznana za bezpieczną wczoraj, może być podatna na ataki dzisiaj.

Przetestuj nasze rozwiązanie!

Holm Security jest największym dostawcą narzędzi do przeprowadzania zautomatyzowanej i systematycznej oceny bezpieczeństwa dedykowanych dla gmin i powiatów na terenie Szwecji, ale także sprawdza się przy współpracy z tym sektorem w pozostałych krajach na terenie Europy. Dzięki temu pozyskaliśmy ogromne doświadczenie w rozwiązywaniu problemów, z którymi może w przyszłości zmierzyć się również Twoja organizacja.