Demo Darmowa wersja próbna Poproś o wycenę Kontakt

Holm Security VMP | Cloud

Ocena poziomu bezpieczeństwa z chmury

Holm Security VMP | Cloud jest liderem w zakresie dostarczania narzędzi do przeprowadzania oceny poziomu bezpieczeństwa w oparciu o architekturę chmurową. Platforma jest dostosowana do wszystkich przedsiębiorstw bez względu na ich rozmiar. Jest w stanie identyfikować podatności wewnątrz sieci komputerowych, systemach informatycznych, aplikacjach internetowych, API, serwisach chmurowych oraz infrastrukturze chmurowej. Skanowanie sieci wewnętrznych jest wykonywane z wykorzystaniem Wirtualnych Agentów Skanera, które są instalowane lokalnie.

Administracja z poziomu chmury

Możesz prosto i wydajnie zarządzać usługami z poziomu naszego panelu sterowania Security Center, gdzie razem ze współpracownikami lub partnerami będziecie mogli pracować nad podatnościami. Większe organizacje i partnerzy mają również możliwość odwzorowania swojej własnej infrastruktury z wykorzystaniem kilku Security Center przy pomocy portalu Organizer.

Efektywne narzędzia i funkcjonalności

Holm Security VMP | Cloud zawiera zaawansowane narzędzia, które pozwolą Ci w sposób efektywny pracować ze znalezionymi podatnościami, bez względu na ich ilość. Narzędzie ułatwi Ci pracę w zakresie zarządzania elementami infrastruktury, zarządzanie podatnościami, continuous monitoring, a także procesem rozwiązywania podatności.

Możliwość integracji

Holm Security VMP | Cloud oferuje możliwość integracji z innymi rozwiązaniami dostępnymi na rynku. Dzięki wykorzystaniu API, istnieje możliwość integracji np. z produktami SIEM lub CI/CD. Dostępne są również dedykowane integracje z narzędziami takimi jak np. Jira i Slack. Możliwa jest również opcja zaimplementowania integracji bazując na Webhooks.

Pomoc ekspertów i bliska współpraca

Nasz wykwalifikowany zespół Customer Success wraz z ekspertami w zakresie bezpieczeństwa będzie wspierał Cię w pracy z naszym narzędziem a także zidentyfikowanymi podatnościami. Dzięki cyklicznym spotkaniom, będziemy mogli wspólnie upewnić się, że Twoja organizacja pracuje z podatnościami w odpowiedni sposób, dzięki czemu zwiększy się bezpieczeństwo Twojej firmy. Nasi eksperci pomogą Ci spriorytetyzować znalezione podatności, a także je zinterpretować.