Demo Darmowa wersja próbna Poproś o wycenę Kontakt

Holm Security VMP | Private Cloud

Zautomatyzowana i systematyczna ocena poziomu podatności

Holm Security VMP | Private Cloud jest platformą do przeprowadzania kompleksowej oceny poziomu bezpieczeństwa sieci komputerowych i aplikacji internetowych. Z wykorzystaniem naszych narzędzi będziesz mieć kontrolę na bezpieczeństwem sieci, systemów, aplikacji internetowych, API, a także usług i infrastruktury opartej o chmurę. Platforma jest w stanie wykonywać skany pod kątem ciągle rosnącej ilości podatności w sposób systematyczny i zautomatyzowany. Wśród wielu dostępnych funkcjonalności, znajdziemy również takie oferujące potwierdzenie zgodności pod kątem NIS (Network and Information Security), PCI, GDPR, ISO 27001 i PDPA.


Sektory

Holm Security VMP | Private Cloud jest kierowany przede wszystkim do następujących organizacji:
  • Korporacje
  • Agencje rządowe
  • Banki i instytucje finansowe
  • Dostawcy infrastruktury cyfrowej i fizycznej
  • Służby wojskowe i wywiadowcze
  •  Organy ścigania


Lokalna instancja

Holm Security VMP | Private Cloud jest w pełni funkcjonalną platformą, którą możesz zainstalować wewnątrz swojego własnego środowiska IT z wykorzystaniem swoich urządzeń. Oznacza to, że wszystkie dane pozostaną wewnątrz Twojej organizacji. Wykonywanie prac konserwacyjnych i aktualizacji jest przeprowadzane przez Holm Security z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa z wykorzystaniem bezpiecznych kanałów komunikacji, przez wykwalifikowany personel. Wszystkie procesy zostały zweryfikowane i zaakceptowane przez naszych ekspertów w zakresie IT Security.

Efektywne narzędzia i funkcjonalności

Holm Security VMP | Private Cloud zawiera zaawansowane narzędzia, które pozwolą Ci w sposób efektywny pracować ze znalezionymi podatnościami, bez względu na ich ilość. Narzędzie ułatwi Ci pracę w zakresie zarządzania elementami infrastruktury, zarządzanie podatnościami, continuous monitoring, a także procesem rozwiązywania podatności.

Możliwość integracji

Holm Security VMP | Private Cloud oferuje możliwość integracji z innymi rozwiązaniami dostępnymi na rynku. Dzięki wykorzystaniu API, istnieje możliwość integracji np. z produktami SIEM lub CI/CD. Dostępne są również dedykowane integracje z narzędziami takimi jak np. Jira i Slack. Możliwa jest również opcja zaimplementowania integracji bazując na Webhooks.

Stwórz swoją własną strukturę – efektywnie i bezpiecznie

Nasz portal Organizer pozwala na zdefiniowanie różnych poziomów dostępów dzięki czemu oddzielne departamenty wraz z pracownikami będą mogły posiadać dostęp do swojego wyodrębnionego Security Center.

Pomoc ekspertów i bliska współpraca

Nasz wykwalifikowany zespół Customer Success wraz z ekspertami w zakresie bezpieczeństwa będzie wspierał Cię w pracy z naszym narzędziem a także zidentyfikowanymi podatnościami. Dzięki cyklicznym spotkaniom, będziemy mogli wspólnie upewnić się, że Twoja organizacja pracuje z podatnościami w odpowiedni sposób, dzięki czemu zwiększy się bezpieczeństwo Twojej firmy. Nasi eksperci pomogą Ci spriorytetyzować znalezione podatności, a także je zinterpretować.