Demo Darmowa wersja próbna Poproś o wycenę Kontakt

O Holm Security

Lider rynku oceny podatności 

Holm Security jest liderem na arenie automatycznych i systematycznych ocen podatności. Obecnie działamy na terenie wielu krajów głównie w Europie i Azji. 

Nasza platforma Holm Security VMP pozwala każdemu użytkownikowi na efektywne zarządzanie tematem bezpieczeństwa aplikacji internetowych, sieci komputerowych i systemów. Oferujemy również innowacyjne rozwiązania, które sprawdzą jak dobrze zabezpieczeni są Twoi pracownicy. Nasze rozwiązania są bardzo proste w obsłudze, a dodatkowo otrzymasz pomoc naszych ekspertów w zakresie wsparcia technicznego i bezpieczeństwa IT. Dzięki inwestycji w nasze rozwiązania podniesiesz poziom bezpieczeństwa Twojej organizacji - również w obliczu przyszłych wyzwań, biorąc pod uwagę ciągły wzrost wymagań względem cyberbezpieczeństwa, ilości powstających zagrożeń a także wymagań prawnych. 

Jesteśmy blisko Was 

Kładziemy duży nacisk na lokalizację ponieważ wierzymy, że Twój sukces w temacie Vulnerability Assessment wymaga od nas bycia blisko - zarówno z zasobami jak i centrum danych. Na dzień dzisiejszy mamy swoje lokalizacje w kilku krajach w Europie i Azji. 

Mocny i doświadczony zespół

Za brandem Holm Security stoi zespół z wieloletnim i dogłębnym doświadczeniem w branży bezpieczeństwa IT a także wytwarzaniu oprogramowania. Wśród założycieli są Stefan Thelberg, Jens Larsson, Rickard Vikström i Victor Jerlin. Wszyscy współpracowali wcześniej przy odnoszącym wielkie sukcesy projekcie Stay Secure - liderze w zapewnieniu bezpieczeństwa poczty email w północnej Europie.