Demo Darmowa wersja próbna Poproś o wycenę Kontakt

Opieka zdrowotna

Szpitale i organizacje związane z opieką medyczną są niezwykle narażone na ataki cyberprzestępców. Każdego dnia odnotowuje się również rosnącą liczbę zgłoszeń dotyczącą wycieku danych z tego typu instytucji. Oprócz zwiększonej presji na sektor opieki zdrowotnej jako wynik wprowadzenia nowych regulacji, istnieją również różnego rodzaju wyzwania technologiczne takie jak przestarzałe systemy, czy wymóg ze strony rządu, aby użytkownicy mieli dostęp do swoich danych. Czy nowe systemy EPD są bezpieczne? Ponadto nowe wymagania dotyczące bezpieczeństwa zostały zawarte w NEN7510. Wspomniane procesy mogą pomóc rozwiązać problem ataków z zewnątrz, ale co z atakami z wewnątrz? Oprócz tego, istnieje ciągle rosnące zapotrzebowanie na dostarczanie raportów zgodności i tzw. plan ciągłości działania.

Holm Security – doświadczenie w sektorze opieki zdrowotnej

Holm Security VMP wykorzystuje te same techniki co hakerzy, ale w celu pozyskania przewagi dla organizacji. Dzięki implementacji automatycznych skanów komponentów w Twojej sieci komputerowej i aplikacji, uzyskasz kontrolę nad podatnościami Twojej infrastruktury IT. Raporty mogą być spersonalizowane i dostarczane w zależności od Twoich potrzeb, kadry zarządzającej lub zewnętrznych kontrahentów. Z wykorzystaniem naszych narzędzi otrzymasz informacje o stanie infrastruktury IT, a także postępach które sprawiają że staje się ona coraz bezpieczniejsza.

Prosty proces implementacji

Przeprowadzamy inwentaryzację Twojej infrastruktury IT wykonując tzw. discovery scan. Następnie prezentujemy elementy infrastruktury, które są aktywne w Twojej sieci komputerowej a także wykorzystane technologie. W oparciu o te informacje, wspólnie tworzymy plan skanowania gwarantujący osiągnięcie największej efektywności. Następnym krokiem jest stworzenie harmonogramu automatycznie przeprowadzanych skanów oraz raportów (wraz z notyfikacjami). Dzięki temu, będziesz mieć możliwość skupienia się na dalszych krokach w celu zwiększania bezpieczeństwa infrastruktury IT.

Przetestuj nasze rozwiązanie!

Holm Security VMP pomoże Twojej organizacji utrzymać bezpieczeństwo IT pod kontrolą, a także dostarczy Ci wgląd, w aktualny stan poziomu bezpieczeństwa. W ten sposób uzyskasz informacje, które pomogą Ci wyeliminować istniejące podatności i poprawić bezpieczeństwo Twojej infrastruktury IT.