Demo Darmowa wersja próbna Poproś o wycenę Kontakt

Organizer

Stwórz swoją własną strukturę 

Organizer jest portalem, który oferuje możliwość tworzenia własnej struktury stworzonej z wielu Security Centers. Jako klient lub partner (reseller) masz możliwość zarządzania kontami i klientami w dowolny sposób za pomocą Organizera. 

Duże organizacje 

Dla dużych organizacji, Organizer umożliwia kategoryzację różnych ról pracowników, oddziałów, krajów itd. aby zapewnić im odrębny dostęp do wyselekcjonowanych danych w Security Center, jednocześnie zapewniając możliwość zarządzania wszystkim z jednego miejsca. Jako przykład, może posłużyć wyodrębnienie wewnątrz organizacji konkretnego kraju, który powinien mieć możliwość pracowania nad podatnościami zidentyfikowanymi w swojej własnej infrastrukturze IT, ale bez dostępu do danych o podatnościach w obrębie całej organizacji. 

Partnerzy 

Dla partnerów (resellerów) Organizer jest portalem, który umożliwia proste zarządzanie wieloma użytkownikami i klientami z jednego miejsca. Możesz na przykład tworzyć konta nowych klientów, czy logować się i zarządzać ich organizacją z poziomu Organizera.

Funkcjonalności Organizera:

  • Tworzenie i zarządzanie kontami/użytkownikami w Security Center.

  • Możliwość zalogowania się do różnych Security Center z jednego miejsca.

  • Zarządzanie użytkownikami i ich dostępami do Security Center.

  • Możliwość wyboru określonego centrum przetwarzania danych (data center) dla każdego konta/klienta.

  • Dostęp do statystyk pokazujących użycie konkretnych usług dla różnych kont/klientów.