Demo Darmowa wersja próbna Poproś o wycenę Kontakt

PCI DSS i ASV

Zgodność z PCI DSS

PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standard) jest to standard mający na celu zapewnienie bezpieczeństwa kart płatniczych.

 Wspomniany standard bezpieczeństwa jest respektowany przez wszystkie firmy dostarczające karty (VISA, MasterCard, American Express, i pozostali) a także obejmuje firmy, które przetwarzają, przekazują lub zarządzają danymi dotyczącymi płatności w ramach swojej infrastruktury IT. 

Holm Security oferuje przeprowadzanie skanów z godnie z wymaganiami stawianymi przez PCI DSS. Holm Security planuje również uzyskać oficjalną certyfikację ASV (Approved Scanning Vendor) w Q1 2020 przyznawaną przez PCI. Dzięki temu będziemy w stanie pomóc zapewnić zgodność z PCI DSS poprzez przeprowadzanie kwartalnych ocen poziomu bezpieczeństwa.

Nasze rozwiązania

W jaki sposób pomożemy Twojej organizacji w zapewnieniu zgodności z PCI DSS:

Założenie:
Rozwiązanie:
Opis:
Zapewnienie zgodności z PCI DSS
Ocena poziomu bezpieczeństwa sieci komputerowych i systemów.


Z wykorzystaniem naszego produktu - Skanera Sieci Komputerowych, można przeprowadzać skany sieci komputerowych i systemów, a także wykonywać testy i generować raporty pod kątem zgodności z PCI DSS.
Kwartalne skany z ASV
 (Approved Scanning Vendor)
Ocena poziomu bezpieczeństwa sieci komputerowych i systemów.

Z wykorzystaniem naszego produktu - Skanera Sieci Komputerowych, można wykrywać podatności w sieciach komputerowych i systemach, a od Q1 2020 będziemy również oferowali wykonywanie kwartalnych skanów i raportów jako ASV.