Demo Darmowa wersja próbna Poproś o wycenę Kontakt

Pracuj z nami

Miej wpływ 

Naszym celem jest stać się wiodącą firmą sektora IT Security. Tworzymy najnowocześniejsze rozwiązania do oceny podatności, a nasi klienci otrzymują produkt najwyższej jakości. Jeśli chcesz - możesz stać się częścią zespołu, którego praca wnosi realną wartość w rozwój branży IT Security. 

Charakterystyka Holm Security

Holm Security jest firmą która obecnie rozwija się w bardzo szybkim tempie, wprowadzając nas w bardzo ekscytującą fazę rozwoju, kształtowaną bezpośrednio przez członków naszego zespołu. Pracując dla nas jako specjalista w swojej dziedzinie, pomożesz również w rozwoju kultury naszej organizacji. Twoja praca będzie samodzielna i wymagająca podejmowania decyzji, dzięki którym wspólnie będziemy mogli osiągnąć sukces.

Pięć powodów dla których warto pracować w Holm Security:

  • Ekscytujące, dynamiczne środowisko pracy. Współpracujemy z kilkoma najlepszymi i najważniejszymi przedsiębiorstwami z branży bezpieczeństwa IT w Sztokholmie.

  • Wymagająca rola, oraz stałe możliwości rozwoju. Efekty Twojej pracy będą miały wpływ na naszą organizację.

  • Brak biurokracji. Swój czas będziesz spędzać produktywnie, zamiast wielu bezproduktywnych spotkań i procesów biznesowych.

  • Zgrany, silny zespół, gdzie każda osoba odgrywa istotną rolę.

  • Niepowtarzalne doświadczenia całego zespołu podczas współtworzenia naszego wspólnego sukcesu - włączając w to wyjścia integracyjne po godzinach pracy, udział w wydarzeniach branżowych i nie tylko, wycieczki zagraniczne i wiele innych!

Sprawdź aktualne oferty pracy