Demo Darmowa wersja próbna Poproś o wycenę Kontakt

SCADA & ICS

Rosnące zagrożenia dla systemów odpowiedzialnych za kontrolę i produkcję.

Firmy korzystające z systemu SCADA (Supervisory Control and Data Acquisition) i ICS (Industrial Control Systems) do monitorowania i kontrolowania procesów takich jak dostarczanie energii i ogrzewania, muszą stale dbać o odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Rosnącym zagrożeniem stają się również bardziej zaawansowane formy ataku oraz sabotaż przemysłowy. Wykrycie podatności zanim zrobi to niepowołana osoba, ma krytyczny wpływ na utrzymanie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa a także na ograniczenie strat finansowych.

Efektywne funkcjonalności

Holm Security VMP oferuje wiele funkcjonalności, które pomogą Twojej organizacji, w odpowiednim zabezpieczeniu zarówno systemów SCADA jak i ICS. Informacje o krytycznych podatnościach pozwolą Ci na podjęcie szybkich działań niezwłocznie po ich wykryciu.

Nasze narzędzie

Poniżej znajdują się informację o tym, w jaki sposób pomożemy Twojej organizacji sprostać wyzwaniom stawianym przez SCADA i ICS.

Wyzwanie:
Rozwiązanie:
Opis:
Systematycznie wykonywana ocena podatności systemów SCADA i ICS pod kątem podatności
Wykonywanie oceny podatności sieci i systemów
Nasze skanery sieci komputerowych i aplikacji internetowych wykrywają podatności w systemach odpowiadających za kontrolę i monitoring
Rozwiązywanie podatności
Vulnerability ManagerInformacje i narzędzia pomagające w rozwiązaywaniu podatności dotyczących sieci komputerowych, systemów, a także aplikacji internetowyc