Demo Darmowa wersja próbna Poproś o wycenę Kontakt

Security Center

Pełna kontrola i obraz sytuacji

Security Center jest panelem kontrolnym dostępnym za pośrednictwem przeglądarki. Dzięki niemu, będziesz w stanie efektywnie zarządzać wszystkimi podatnościami w Twoich systemach. Dostępna jest również aplikacja mobilna za pomocą której, będziesz w stanie monitorować poziom bezpieczeństwa swoich systemów. Interfejs jest intuicyjny, a wszystkie aktualizacje są wykonywane automatycznie i bez zakłóceń w działaniu Twoich usług. Otrzymasz również natychmiastowy dostęp do wszelkich aktualizacji, usprawnień i nowych narzędzi, w momencie ich publikacji. 

Dostęp z poziomu urządzeń mobilnych 

Zyskaj dostęp do naszych narzędzi kiedykolwiek i z dowolnego miejsca - z użyciem aplikacji mobilnej Holm Security w prosty sposób będziesz w stanie monitorować poziom bezpieczeństwa Twojej infrastruktury, bez względu na to, w jakim miejscu się znajdujesz.

Najwyższy poziom bezpieczeństwa 

Holm Security zawsze dąży do zapewnienia najwyższego możliwego poziomu bezpieczeństwa dla Twojej organizacji. Aby mieć pewność, że żadna niepowołana osoba nie ma dostępu do Twojego konta w Security Center, stosujemy uwierzytelnianie dwuskładnikowe (two-factor authentication), a także dodanie możliwości dostępu wyłącznie z poziomu sieci użytkownika. Dodatkowo, wszystkie akcje wykonane przez użytkownika w Security Center są rejestrowane wraz ze szczegółami w logach.