Demo Darmowa wersja próbna Poproś o wycenę Kontakt

Holm Security VMP

Kompleksowa platforma do obsługi oceny podatności bezpieczeństwa

Holm Security VMP (Platforma Vulnerability Management) chroni Twoją organizację poprzez wykrywanie podatności zanim zostanie ona znaleziona przez niepowołane osoby czy organizacje. Platforma zawiera narzędzia do oceny podatności bezpieczeństwa dla sieci i stron internetowych, analizy ryzyka pod kątem ataków socjotechnicznych, a także wiele innych narzędzi ułatwiających pracę nad ciągłą poprawą bezpieczeństwa.

Platforma pomoże Tobie i Twojej kadrze zarządzającej w zweryfikowaniu w jakim stopniu Twoja infrastruktura IT oraz użytkownicy są chronieni przed atakami hakerów - bez względu na to, czy zarządzasz swoją infrastrukturą osobiście, czy za pośrednictwem zewnętrznych firm. Możesz w prosty sposób efektywnie zarządzać naszymi serwisami w swojej przeglądarce z poziomu panelu administracyjnego w Security Center. Platforma jest dostarczana z poziomu supernowoczesnych i bezpiecznych centrów danych.

Pomożemy Ci spełnić obecne i nadchodzące wymagania

Wszystkie rekomendacje, dyrektywy Unii Europejskiej i wymogi prawne zmierzają w jednym kierunku: przyszłość będzie się charakteryzować ciągłą i ustrukturyzowaną pracą nad osiągnięciem wysokiego stopnia cyberbezpieczeństwa. W tym miejscu, naprzeciw wychodzą rozwiązania Holm Security VMP. Nasza platforma wraz z zespołem ekspertów pomoże Ci osiągnąć ten cel - dzięki ciągłej pracy i podnoszeniu świadomości zagrożeń w celu zwiększenia poziomu cyberbezpieczeństwa.


Co możemy zaoferować Twojej organizacji

 • Analiza infrastruktury IT.
  Zautomatyzowana i ciągła ocena bezpieczeństwa Twojego środowiska IT.
 • Budowanie świadomości.
  Pomoc w zrozumieniu, w jakim stopniu Twoja infrastruktura jest zabezpieczona przeciwko atakom z zewnątrz wykonywanym przez hakerów i inne osoby, które chcą zagrozić Twojej organizacji w tym ataki motywowane powodami politycznymi i szpiegostwo przemysłowe.
 • Dokonywanie właściwych decyzji strategicznych.
  Informacje, które pomogą Ci w podejmowaniu decyzji w kontekście odpowiedniej priorytetyzacji i planowaniu zasobów.
 • Zarządzanie podatnościami.
  Dostarczanie informacji niezbędnych do prawidłowego wdrożenia rozwiązań dla zidentyfikowanych podatności.
 • Zapewnienie zgodności z rekomendacjami i regulacjami.
  Zapewnienie Twojej organizacji zgodność z nowymi i planowanymi wymogami prawnymi (RODO, NIS, itd.), standardami i rekomendacjami.
 • Tworzenie procedur ciągłości działania.
  Wsparcie w zakresie szkoleń dla pracowników Twojej organizacji w celu stworzenia dobrych praktyk i procesów dla zapewnienia ciągłej pracy nad zwiększeniem bezpieczeństwa.
 • Popraw bezpieczeństwo cybernetyczne
  Podniesienie w znaczącym stopniu poziomu cyberbezpieczeństwa w Twojej organizacji przy minimalnym nakładzie pracy i niewielkim koszcie.