Demo Darmowa wersja próbna Poproś o wycenę Kontakt

Zarząd

 Stefan Thelberg, CEO
Chairman of the Board
Założyciel i CEO Holm Security. W przeszłości założyciel Swedish Webhosting Group i Stay Secure - największej firmy w północnej Europie zajmującej się tematyką bezpieczeństwa poczty e-mail. Stefan od ponad 15 lat zajmuje się sprzedażą produktów z branży bezpieczeństwa IT dla sektora prywatnego i publicznego.
stefan.thelberg@holmsecurity.com

 Jens Larsson, CIO
Board Member
Założyciel i CIO Holm Security. Poprzednio również założyciel Stay Secure. Jens pracuje nad wytwarzaniem produktów w branży IT security od ponad 15 lat.
jens.larsson@holmsecurity.com

 Erik Torlén, CTO
Erik posiada ponad 10-letnie doświadczenie w skalowaniu przedsiębiorstw i technologii dla globalnych odbiorców, oraz posiada ogromne doświadczenie w temacie wytwarzania oprogramowania. Był pierwszym inżynierem w firmie Apica, gdzie przez 3 lata pełnił funkcję CTO, zarządzając strategią technologiczną i pakietem produktów Apica, z których korzystało kilku klientów znajdujących się na liście Fortune 100.
erik.torlen@holmsecurity.com

 Carolina Martell, Marketing Manager
Carolina posiada kilkuletnie doświadczenie marketingowe w sektorze IT. Carolina pracowała poprzednio dla firm takich jak COSMO CONSULT i Hitachi Power Tools. Ukończyła również studia z zakresu Mediów i Komunikacji na Uniwersytecie Umeå.
carolina.martell@holmsecurity.com

 Thomasine Grindestam, HR Manager
Thomasine ma kilkuletnie doświadczenie w obszarze HR i rekrutacji pełniąc rolę Consultant Managera w działach IT i HR. Thomasine poprzednio pracowała w Adecco, Academic Work, a ostatnio w firmie Ledarna. Posiada tytuł licencjata w dziedzinie HR na Uniwersytecie Linköping.
thomasine.grindestam@holmsecurity.com 

 James Byström, Head of New Markets
James Byström posiada ponad 20-letnie doświadczenie w branży bezpieczeństwa IT i telekomunikacji. James w przeszłości zajmował wiodące stanowiska w sprzedaży i rozwoju biznesu w firmach takich jak Ericsson, Clavister, czy Dimension.
james.bystrom@holmsecurity.com

 Joakim Segerberg, Sales Manager Sweden & Norway
Joakim posiada ponad 7-letnie doświadczenie w sektorze bezpieczeństwa IT. Poprzednio pracował dla firmy Stay Secure gdzie skupiał się na zadaniach związanych ze sprzedażą dla sektora prywatnego i publicznego.
joakim.segerberg@holmsecurity.com

 Jan Willem Plokkaar, Country Manager Netherlands
Jan Willem posiada ponad 7-letnie doświadczenie w zakresie rozwoju biznesu w branży bezpieczeństwa IT i telekomunikacji. W swojej poprzedniej pracy zajmował stanowiska związane ze sprzedażą i rozwojem biznesu w organizacjach takich jak Canon i KPN.
janwillem.plokkaar@holmsecurity.com

 Tatu Vehmas, Country Manager Finland
Tatu posiada rozległe doświadczenie w sprzedaży oraz rozwoju biznesu w sektorze IT, a także powiązanych produktach i usługach. Swoją karierę zaczynał w Telia i F-Secure, a następnie pracował w kilku firmach technologicznych w swojej branży.
tatu.vehmas@holmsecurity.com

 Paweł Dworucha, Country Manager Poland
Paweł posiada ponad 8-letnie doświadczenie w sektorze bezpieczeństwa IT. Poprzednio współpracował ze znaną na polskim rynku firmą Niebezpiecznik.pl, gdzie odpowiedzialny był za budowę działu handlowego oraz rozwój biznesu. Jego klientami były największe firmy w Polsce oraz firmy z sektora średnich przedsiębiorstw.
pawel.dworucha@holmsecurity.com


Ahmad Faurani, Sales Director Southeast Asia
Faurani ma ponad 12-letnie doświadczenie w zakresie rozwoju biznesu. Zajmował m.in. kierownicze stanowiska, gdzie odpowiedzialny był za utrzymywanie relacji z zewnętrznymi partnerami biznesowymi oraz tworzenie nowych kanałów współpracy z klientami. Poprzednio pracował w firmie Symantec oraz w firmie z sektora IT Mesiniaga.
faurani.jaafar@holmsecurity.com


Alok Sahay, Country Manager India & SAARC
Alok posiada ponad 12-letnie doświadczenie w sprzedaży w obszarze bezpieczeństwa sieci, bezpieczeństwa danych oraz wirtualizacji. Z powodzeniem pracował w sektorze start-upów w Indiach oraz rejonie Azji Południowej, pomagając budować zarówno rynek jak i technologię start-upów. Poprzednio pełnił kierownicze stanowiska w działach sprzedaży i rozwoju biznesu w takich firmach jak: InfoWatch, FatPipe Networks and M.Tech Products Pte Ltd.
alok.sahay@holmsecurity.com

 Mats Larsson, board member
Senior Advisor i założyciel Holm Security. Mats jest także członkiem zarządu Holm Security - taką samą funkcję piastował również w Stay Secure.


 Rickard Vikström, board member
Członek zarządu i założyciel Holm Security. Rickard prowadzi Polar Bear Group i również był członkiem zarządu Stay Secure. Jest ekspertem technicznym w zakresie systemu Linux oraz bezpieczeństwa IT. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie rozwoju biznesu.